INSTALACJE
ELEKTRYCZNE

Wykonujemy nowoczesne i wydajne instalacje elektryczne, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa. Posiadane uprawnienia i umiejętności umożliwiają nam realizowanie zadań na dużą skalę – nawet tych najbardziej wymagających. Oferujemy szeroki wybór usług, wdrażając inteligentne systemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i na potrzeby branży przemysłowej. Sprawdź, co proponujemy – z pewnością znajdziesz rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Branża przemysłowa – jak działamy?

Poszukujesz rzetelnej firmy, która wykona instalację dla dużego obiektu przemysłowego lub handlowego? Świetnie trafiłeś – zapewnimy dopływ energii elektrycznej do Twojego budynku. Zainstalujemy odpowiednie przyłącza i poprowadzimy trasy kablowe zgodnie z wymaganymi standardami bezpieczeństwa. To bardzo ważne, aby zadbać o solidną i stabilną instalację elektryczną – taką właśnie dla Ciebie wykonamy, niezależnie od złożoności struktury budynku. Każdy proces przeprowadzamy rzetelnie, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu nie musisz martwić się ryzykiem wystąpienia awarii w przyszłości.

Świadczymy również usługi w zakresie wymiany systemów oświetlenia i ogólnej obsługi technicznej budynku. Wykonujemy instalacje teletechniczne, alarmowe i odgromowe. Wiemy, w jaki sposób podłączyć sieć urządzeń i maszyn, aby funkcjonowały w pełni efektywnie. Zapewniamy także dodatkowe wsparcie w postaci działań serwisowych – poradzimy sobie z każdą awarią.

Oferta dla klientów indywidualnych

Wykonamy instalację elektryczną na potrzeby Twojego domu, niezależnie od rodzaju wybranego rozwiązania. Interesuje Cię inteligentny system zarządzania energią? Przeprowadzimy staranny proces instalacji od A do Z. W działaniu dużą wagę przykładamy do szczegółów – dzięki temu niwelujemy ryzyko awarii, a Ty otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji również na etapie prac wykończeniowych. Oferujemy usługi w zakresie białego montażu. Podłączymy nawet najbardziej zaawansowane urządzenia w Twojej łazience lub kuchni. Możesz liczyć na pełny profesjonalizm z naszej strony.

W trosce o bezpieczeństwo, czyli pomiary elektryczne

Przed Tobą obowiązkowy przegląd techniczny budynku? A może chcesz sprawdzić poziom bezpieczeństwa swojej instalacji?

Dysponujemy specjalistyczną wiedzą i profesjonalnym sprzętem do przeprowadzenia koniecznych badań. Posiadamy odpowiednie uprawnienia i gwarantujemy dokładność wykonanych pomiarów. Możesz nam zaufać – jesteśmy sumienni i znamy się na rzeczy.