KLIMATYZACJA

Poszukujesz systemu klimatyzacji zaopatrzonego we wszystkie niezbędne funkcjonalności? Zdaj się na nas – znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie. Przeprowadzimy staranną instalację w Twoim domu lub w firmie i zapewnimy systematyczną konserwację wszystkich urządzeń. Nie ma dla nas żadnych ograniczeń – podejmiemy się montażu nawet najbardziej złożonej jednostki.

Dlaczego DBK Instal?

Jesteśmy profesjonalistami – dzięki licznym szkoleniom i kursom zdobyliśmy ekspercką wiedzę i wypracowaliśmy własne standardy działania. Każdy montaż realizujemy starannie i solidnie. Wybierając nasze usługi, nie musisz martwić się o konserwację urządzeń – zapewniamy wsparcie również po wykonaniu zlecenia, oferując regularne prace serwisowe. Naszą efektywność potwierdzają setki zadowolonych klientów.

Służymy również profesjonalną radą w zakresie wyboru urządzenia. Chcesz zainwestować w wielofunkcyjną i estetyczną jednostkę? A może poszukujesz urządzenia, które będzie aktywne tylko w wybranej przez Ciebie części roku? Niezależnie od kosztów i stopnia złożoności systemu, znajdziemy i zamontujemy klimatyzację, której potrzebujesz. Wykonamy instalację od początku do końca, pozostawiając po sobie tylko sprawnie działającą jednostkę – podczas realizacji zlecenia zawsze dbamy o czystość i porządek.

Bezproblemowa konserwacja urządzeń

Klimatyzacja przez wzgląd na swoją specyfikę wymaga sezonowych przeglądów technicznych. Jest to bardzo istotne szczególnie po zakończeniu okresu pylenia roślin i upałów. Systematyczne serwisowanie stanowi gwarancję prawidłowego funkcjonowania jednostki. Zwiększa się jej cieplna i chłodnicza wydajność oraz oszczędność całego systemu. Możesz być spokojny – zapewnimy Twojemu urządzeniu regularną opiekę.

W razie jakichkolwiek niedogodności służymy kompleksowym wsparciem. Udzielamy porad telefonicznych przez 24 godziny na dobę i reagujemy błyskawicznie na wszelkie zaistniałe problemy. Nie musisz martwić się ewentualnymi usterkami – zobowiązujemy się do natychmiastowej pomocy serwisowej.